Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi

Paylaş
 

Önceki yazılarımda alternatif tatil seçeneklerinin artması ve daha kaliteli hale getirilmesi gerektiğini ifade etmiştim. Biz Ankaralılar Türkiye’nin ortasında bir yerde olmakla övünüyoruz ama tüm tatil ve gezi yerlerine uzağız.

Akdenizliler yanı başlarındaki denize giriyorlar. Karadeniz ve Egeliler de öyle. İstanbul’da bile denize girecek yerler var. Olmadı Çanakkale’ye Balıkesir’e Bursa’ya gidiyorlar. Fark ettiniz mi biz her tarafa çok uzağız. Ciddi bir yolculuğu göze almadan tatile gezmeye gidemiyoruz. Piknik yerlerimiz sınırlı. Ankara çevresinde kaplıcalar, hamamlar var ama bazısı kazık diye, bazısı da yetersiz tesisler nedeniyle tereddüt oluşturuyorlar.

Şimdilerde Ankara çevresinde termal sağlık turizmi atağa geçti. Ziyaretçilere kaliteli imkanlar sunan tesisler yapılıyor. Bunlardan en son duyduğum Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi. Ankara’dan Nallıhan yönünde Ayaş’ı geçtikten sonra Çağa Mevkiinde bulunuyor.

SPA, restoranlar ve fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi bulunan  Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi kaplıcadan şifa arayanların yeni adresi olacak gibi duruyor.

Gelelim yazımın en tatlı yerine.Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi ne bedava gitmek istiyorsanız bir telefon numarası vereceğim. O arkadaş sizi kaplıcaya götürüp gezdirecek daha sonra da geri getirecek. Şirket tanıtım maksadıyla bedava geziler düzenliyor.

İrtibat: Burak: 0 (549) 800 07 40

Bu yazı 1208 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA