İslami Balayı Otelleri Balıkesir

obam termal
Paylaş
 

Düğün telaşından sonra yeni evli çiftler başbaşa kalmak isterler, evlilik sosyal bir kurumdur. Bu sosyal kurum içersinde muhafazakar aileler islami balayı için otel araştırırlar. Balıkesir ve çevresinde islami balayı otelleri sayısı azdır. Var olan otelleri listelemeden önce islami balayında nelere dikkat edeceğinize değinelim…

İslami otellerin azlığından dolayı ve bu işi ticari kaygılardan yapıldığından ne yazık ki muhafazakar aileler rahat edememektedir, hem verdikleri paranın hakkını alamamaktadırlar hem de paralarıyla rezil olmaktadırlar.

İslami balayı oteli seçerken konaklama, yeme&içme, animasyon&etkinlikler olarak üç temel başlık altında toplayabiliriz.

Konaklama; oda olanakları rahat bir tatil geçirmeniz için önemlidir, otelde dinlenmek için odanızda zaman geçireceksiniz, teknik bakımdan klima, LCD Tv, Wifi, Sac kurutma makinesi, seccade, kuran, tesbih, şampuan, el ayak havlusu, bornoz…vs olması odanızda rahat bir konaklama geçirmeniz için gerekli donanımlardır.

Yeme&İçme; tatil de olmazsa olmaz güzel yemeklerin olmasıdır, zaten evinizde yemek yiyorsunuz tatilde bu alışkanlığınızın daha ötesine götürmelisiniz, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetli yemekleri yemeniz güzel bir tatil için ve sağlıklı besinleri tatmanız damak lezzetiniz için gereklidir. Bu yüzden helal yiyeceklerin olduğu helal sertifikalı otelleri seçmeniz yararınıza olacaktır. Her şey dahil konseptlerde sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemekleri ücretsiz sunulmaktadır ama Ala Carte restoranlar ücretli hizmet verebilmektedir. Aynı zamanda ara öğünler hakkında bilgi almanız gerekmektedir çünkü acıktığınız zaman evinizdeki gibi yemek hazırlamayacaksınız.

Animasyon&etkinlik ; Tatilde güzel zaman geçirmek herkesin hakkıdır, tatilinizde sadece yemek yiyip uyumayacaksınız , güzel tatil anıları biriktirip ileride bu anılarınızı hatırlayacaksınız. Balayınızda sıkılmamanız için otel yönetimine önemli görevler düşer ama ne yazık ki otel yönetimleri personelden kısmak için animasyon ve etkinlik ekiplerine yeterli önemi vermemektedir durum böyle olunca tatilde sıkılabilirsiniz. Bazı oteller gerçekten animasyon ve etkinlik açısından çok iyidir , canlı müzikler, havuz showları, konserler gibi etkinliklerle misafirlere gerekli ilgi ve alakayı göstermektedirler. Otel seçiminden önce otel yönetiminden animasyon ve etkinlikler hakkında bilgi almanızda fayda var.

Balayı çifti olarak tatilinizi geçireceğinizden dolayı, otel yönetiminin balayı çiftleri için sunduğu olanaklar hakkında bilgi almanızda fayda var, hava alanı ve terminal karşılaması, hoş geldin pastası, oda süslemesi, Ala carte resturantlardan ücretsiz yararlanma gibi bir çok ücretli hizmeti ve ektsrayı ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır, bu hizmetlerden yararlanmak için otel yönetiminden bilgi alınız.

Balıkesirde bulunan islami balayı Otelleri

  1. Obam Termal Resort Otel & Spa
  2. Beyza Otel
  3. Elbis Otel
  4. Cunda Kıvrak Butik Hotel
  5. Sındırgı Eman Termal Otel
  6. Sıngırdı Obam Termal Resort
  7. Liva Orkinos Otel

 

 

 

Bu yazı 163 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA