Bayanlara Özel Havuzlu Oteller İstanbul
5 Haziran 2019
ibrahim YALAVAC

Bayanlara Özel Havuzlu Oteller İstanbul

İstanbul da muhafazakar bir ailede yetişenler İstanbul daki bayanlara özel havuzlu otelleri araştirmiştır. İstanbul da ne yazik ki bayanlara özel havuzlu...

İstanbul da muhafazakar bir ailede yetişenler İstanbul daki bayanlara özel havuzlu otelleri araştirmiştır. İstanbul da ne yazik ki bayanlara özel havuzlu otellerin sayısı azdır. Genelde şehir içi otelciliğin gelişmiş olduğu İstanbul da bir eldeki parmak sayısından az otel vardır, bu yüzden İstanbullu hanımlar islami tatilleri için şehir dışını tercih ederler.

İstanbul şehrinin yoğunluğundan bunalmış hanımların işlerinin yoğunluğundan ve özel nedenlerden dolayı, şehir dışına çıkamayabilirler alkolsüz ve helal sertifikalı bir çok şehir içi otel varken bu şehir içi otellerin ne yazık ki havuzları yoktur durum böyle olunca az sayıda İstanbul da bulunan bayanlara özel havuzlu otelleri tercih etmek zorunda kalırlar.

Eğer şehir dışına çıkmak isterseniz önerebileceğimiz helal sertifikalı otellerimiz selgebeach resort(Manavgat), Bera Otel(Alanya), Adenya Otel(Alanya – Türkler), Angel’s Peninsula Marmaris(Marmaris) önemli kaliteli, islami otellerimizdir, bu otellerimizde islami kesime uygun bir şekilde rahat bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz, hepsi sertifikalı ve islami, muhafazakar kesime uygundur.

Şehir dışına iş yoğunluğu ve özel sebeplerden çıkamayacaksanız iyi bir tatil geçirmek için islami otel konseptinde bir çok helal şehir içi otel mevcuttur buraları iş ve kafa dinlemek için seçebilirsiniz ama ama bayanlara özel havuzlu bir otel seçmek isterseniz ne yazık ki çok az otel mevcuttur , isterseniz İstanbul bayanlara özel havuzlu otellerimizi incelemeye geçelim.

SAYEBAN RESORT SPA HOTEL, 4 yıldız, İstanbul-Silivri

Tam pansiyon olarak hizmet veren sayeban resort spa hotel, İstanbul- Silivri bölgesindedir, otobüs ile ulaşım mevcuttur. 0-7 yaş çocuklar ücretsizdir.Ekonomik bir oteldir. Silivrinin en koyunda konumlanmıştır.

Herşey dahil konsepte hizmet veren sayeban resturant da üç öğün ve ara öğün yemek bulabilirsiniz.

Adresi : Gümüşyaka Merkez Mah. 967.Sok. No:3 Silivri / İstanbul

Telefon: +90 212 721 5001 +90 212 721 3322

Havalimanına 90 km dir. Silivriye 22 km dir.

Plaj kumdur ve çok güzeldir, iskelesi mevcuttur. Bay bayan ayrı havuzlar açık havuzlar mevcuttur.

Ayrıca bay bayan ayrı spa da hamam, sauna, masaj mevcuttur, ayrıca çocuklar için park otel hizmetindedir.Odalarda tv, klima, mini bar mevcuttur. Yemekleri güzel açık büfe ve helaldir.Odalar güzel ve temizdir İstanbul için alternatif islami konsepte gidebileceğiniz bir otel dir.

Bütün odalar hemen hemen deniz görür.

Ne yazık ki başta otelimiz yoktur. Mevcut diğer helal otellerimizde havuz hizmeti yoktur.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015-2019