Bay Bayan Ayrı Havuzlu Termal Oteller

Paylaş
 

Bay bayan ayrı havuzlu termal otellerin sayısı nispeten fazladır, helal olmaları kaliteli ve İslami kesime hitap etmeleri bakımından bu oteller tercih sebebidir.

Şifalı suları sayesinde her türlü hastalığa birebir gelen termal oteller aynı zamanda İslami kesimin uğrak yeridir. Konaklama olanakları göz önüne alındığında oda özellikleri lükstür, aynı zamanda odada banyoda havuz termal sularla yapılan duş suyu mevcuttur. Konaklama olarak rahat edebileceğiniz bu otellerde rahat bir konaklama geçirebilirsiniz. Oda donanımı bakımından diğer otellerden eksiği değil fazlası vardır, son derece rahat bir konaklama geçirebilirsiniz.

Yeme&İçme olanakları bakımından turizm otellerini aratmayan termal otellerde son derece lükstür,  Türk ve dünya mutfaklarından lezzetlerle, helal yiyeceklerle size hizmet eder, termal sularla tepeden aşağı yenilendikten sonra lezzetli lüks helal yemeklerle tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Animasyon ve Etkinlik bakımından termal otelden otele farklılık gösterebilmektedir, normal turizm otellerinde bile animasyon ekibinin varlığı bazı otellerde yoktur yada yok denecek kadar azdır bazı otellerde ise fazlasıyla animasyon, konser, etkinlik olabilmektedir. Termal otellerde bu durum söz konusudur. Tatilde sadece yemek yiyip , konaklamayacaksınız, eğlenip güzel anlarda geçirmek hakkınız.

Binbir derde deva termal otellerin 5 yıldızlı olanları fiyat bakımından biraz yüksektir bunların yerine 3,4 yıldızlı termal otelleride seçebilirsiniz. Tatile çıkmadan önce destinasyon(konum) belirlemeniz,ne kadar süre ile tatil yapacağınız ,kaç kişisiniz, her şey dahil konseptte mi tatile çıkacaksınız yoksa sadece konaklama ile mi tatile çıkacaksınız bu tür soruları sormanız tatile çıkmadan önce sizlere termal tatil planınızı yapmanıza yardımcı olur.

Termal sular insan vücudunun ihtiyacı olan mineraller bakımından zengin oldukları için iyileştirici etkisi ve şifa kaynağı olarak bilinir, buda sağlık turizmi olarak tanımlanan bir turizm kolu doğurmuştur, sağlık turizmi sayesinde hem sağlıklı mutlu bir tatil geçirirken şifalı sulardan faydalanarak ağrılarınız, romatizmalarınız, karaciğer, safra, damar rahatsızlıklarınıza iyi gelecektir.

Yılın 12 ayı faydalanabileceğiniz termal otellerden her zaman şehrin stresinden bunaldığınız zaman atlayıp gidebileceğiniz güzel otellerdir, hem sağlıklı bir vücuda sahip olarak, hem de ibadetlerinizi yerine getirerek bu helal otellerden faydalanabilirsiniz.

Şimdi Geldi sizin için seçtiğimiz bay bayan ayrı havuzlu termal otellere….

 

Korel Termal Otel&Spa,5 yıldız, Afyon

Korel otel ülkemizde tanınmış termal otellerdendir. Thermal yüzme havuzları, bitkisel ve çamur banyoları bulunmaktadır. Zayıflama tedavisinde kullanabilirsiniz. Bay bayan ayrı yüzme havuzlarının yanında, karma aile havuzu da mevcuttur.

Animasyon, canlı müzik gibi etkinliklerle güzel vakit geçirebilirsiniz.

Oruçoğlu Termal Resort & Spa, 5 yıldız, Afyon

Afyon merkezde olan Oruçoğlu Termal, termal havuzları sayesinde sağlık hizmeti de vermektedir. Bütün odalarda termal su vardır. Bay bayan ayrı havuzları, karışık aileler için havuzları ve çocuk havuzları ile hizmet vermektedir. Hamam, sauna, jakuzi, masaj hizmetleri vardır. Bir çok etkinlikler yapılmaktadır.

Oruçoğlu termal

 

İkbal Termal Otel & Spa, 5 yıldız, Afyon

Rahat bir konaklama ve eğlenceli bir tatil için İkbal termal oteli seçebilirsiniz.Bay bayan ayrı yüzme havuzu(termal havuz) ile sizlerin hizmetinizde.Ayrıca çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj gibi hizmetler vardır. Fitness center, pilates, çocuk animasyonları, gibi etkinlikler ile güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Odaları güzeldir, konumu da güzeldir, yemekler helal ve güzeldir.

ikbal termal

Çam Termal Otel & Spa, 5 yıldız, Kızılcahamam, Ankara

Çam termal şehrin bunaltıcı havasından uzak, ormanlık bir alanda güzel, lüks bir konaklama sağlayabilirsiniz. Bay bayan ayrı yüzme havuzunun yanında, karışık aileler içinde termal havuz mevcuttur. Hamam, sauna, fitness imkanları vardır. Eğlence aktiviteleri biraz sınırlıdır.

Çam termal

Eliz Termal & Spa, 5 yıldız, Kızılcahamam, Ankara

Kızılcahamam şehir merkezinde güzel bir doğaya sahiptir. Termal havuzlar bay bayan ayrı olarak kullanımdadır aynı zamanda çocuk havuzu da mevcuttur. Sauna, hamam, masaj, cilt bakımı gibi imkanları da vardır. Otelde bir çok etkinlik yapabilirsiniz.

Bu yazı 162 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA