Balayı Villaları Nedir? Neden Öneriyoruz?

Paylaş
 

Yıllardır balayı çiftlerinin yaptığı en büyük hata, hayatlarının o en güzel anlarında kendilerini bir otele hapsetmeleri olmaktadır. Birlikte olabileceğiniz alanların kısıtlı olduğu, havuz ve bahçe gibi tüm alanların ortak olduğu bir alan sizi ne kadar mutlu edebilir? Eğer sizlerde bizim gibi düşünüyorsanız, şuan en doğru sayfada, en doğru ilânları inceliyorsunuz demektir. Sizlere, birbirinden özel balayı villaları sunuyor ve balayı sürecinizi çok daha özel, çok daha romantik bir çizgiye taşıyoruz. Her zaman hayal ettiğiniz o balayı deneyimi için gerekli olan ortamı, tamamen size özel bir halde sunuyoruz.

Balayı deneyiminizi en iyi şekilde yaşamanız adına sunulan villalar, diğer seçeneklerin aksine biraz daha özel ve farklıdır. Örneğin, bu tarz villalarda tüm havuzlar sadece o villanın kullanıma özeldir. Tabii buda yeterli değildir. Korunaklı havuz diye tabir ettiğimiz, dışarıdan hiç bir şekilde görünmesi mümkün olmayan bir havuz, bahçe yapısı söz konusudur. Sizler, güzel ve romantik bir gecenin sabahında; hiç kimse olmadan, hiç kimse görmeden bahçenizde, havuz başında dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Filmlerde görmeye alışık olduğunuz o lüks ve farklı balayı deneyimini de bu sayede yaşama olanağı bulursunuz.

Peki, bu tarz bir muhafazakar balayı villaları deneyimi için çok ciddi bütçeler ödemek gerekir mi? Tabii ki hayır. Zira bu alanda sizlere balayı odası sunan, bakınız sadece bir otel odası sunan lüks markaların fiyatları ile kıyasladığınız da aslında daha mantıklı, daha ucuz olduğunu çok daha net bir şekilde görebilirsiniz. Zira yeni nesil villa anlayışı ve Villacim.com deneyimi ile ekonomik, lüks bir villa deneyimi mümkün hale gelebiliyor.

Biz; yıllardır turizm sektöründe hizmet sunan, kurumsal bir firmayız. Doğal olarak, gerekli sözleşmeler dahilinde sizi ve balayı sürecinizi güvence altına alarak kiralama işlemi yapmanızı sağlarız. Bu sayede, hem maddi hem de diğer olası durumlar karşısında kendinizi güvence altına almanız mümkün kılınmaktadır. Haliyle balayı sürecinde sürpriz sorunlarla karşılaşmanız engellenmiş olur.

Tüm İhtiyaçlar Bir Arada: Bu sayfamız üzerinde göreceğiniz tüm kiralık villa seçenekleri, mevcutta doğabilecek tüm ihtiyaçlara çözüm sunabilecek şekilde dizayn edilmişlerdir. Çarşaflar, mutfak gereçleri, televizyon, özel ve rahat oturma koltukları, bahçe-havuz gibi alanlarda gerekli olan konforlu kullanım araçları ve daha fazlası… Böylelikle villa tatiline başladığınız andan itibaren ihtiyaç duyabileceğiniz her detayı bir arada bulmuş olacak, sadece tatilin tadını çıkarmaya başlayacaksınız.

En Doğru Balayı Villaları

Güvenli ve Temiz Seçenekler: Tüm balayı villaları, romantik bir deneyim yaşamanız adına özel olarak hazırlanır, oturma alanlarından, yatak odasına kadar her yaşam alanı özel olarak temizlenir. Böylelikle hijyenik, rahat ve sorunsuz bir balayı sürecine ek problemlerle olmadan hemen adım atarsınız. Ayrıca her bir villa, konum ve alınan önlemler itibariyle sizlere güvenli bir konaklama olanağı sunar.

Sürekli Destek ve İletişim: Ekibimiz, balayı tatilinizin her aşamasında ulaşılabilir durumda olur. Böylelikle ek talepler, doğabilecek sorunlar ya da farklı durumlar karşısında dilediğiniz an bizimle iletişim kurabilirsiniz. Her talebinize hızlı cevap bulacak olmanız, hiç bir aksama yaşamadan balayı deneyiminize en iyi şekilde devam etmenizi sağlar.

Balayı tatili öncesinde en çok düşündüren bir diğer konuda, tatilin hangi bölgede yapılacağıdır. Eğer sizler bu konuda henüz bir karara varamadı iseniz; Bodrum balayı villaları, Kalkan balayı villaları ya da farklı bölgeler dahilinde çeşitli villalar arasında kaybolmuş durumdaysanız bize ulaşın.

Özel balayı plânlama ve destek ekibimiz sizlerle hemen iletişime geçerek, nasıl bir tatil istediğinize bağlı olarak bir plânlama yapsınlar. Böylelikle sadece lüks ve bağımsız bir tatil yapmakla kalmayın, gerçekten tam istediğiniz bölgede bu özel anları yaşayın. Dilediğiniz an o bölgeyi dolaşın, keşfedin ve tatilinizi her anlamda daha dolu dolu bir şekilde yaşayın.

Arayın, taleplerinizi belirtin, hayalinizdeki balayı detaylarını paylaşın ve ekibimiz sizin için en ideal balayı bölgesini, villa seçeneğini bularak hemen paylaşsın. Villacim ekibi olarak, tüm bu detayların sonucu olarak tek bir amacımız var mutlu olmanız ve mutlu ayrılmanız… Sizlerin, hayatınızın en önemli anlarında yanında yer alabilmek ve unutulmaz balayı için gerekli ortamı en iyi şekilde hazırlamak bizleri mutlu etmektedir. Sizlerin mutluluğuna yaptığımız katkılar, bizim asıl kazancımız olmaktadır.

Tüm satış, karşılama ve satış sonrası destek ekibimizle birlikte izlediğimiz çalışma yolu bu amaç doğrultusunda şekillenmektedir. Bizler biliyoruz ki, en romantik ve en mutlu günlerde herkesle aynı havuzu paylaşmak, aynı bahçe ve plaj ortamında bulunmak, aynı alanda yemek tüketmek pek romantik değil. İçinizde ki o romantizmi, heyecanlı fikirleri dışarı vurmak için, her anlamda ve alanda özür olmanız gerekir.

Bu özgür ve farklı ortamı ise sizlere sunmak, sadece siz için hazırlanmış lüks bir villada baş başa balayı tatili yapmanızı sağlamak ise bizim görevimiz.

Sadece Özel Portföy Sunumu

Villacım ekibi olarak, sizlere daha özel bir balayı süreci sunmak adına; daha özel bir balayı villa portföyü sağlıyoruz. Bu sayede doğrudan villa odaklı villaları, daha önce özel ekibimiz tarafından kontrol edilmiş en doğru villaları bulma şansına sahip oluyorsunuz. Buda sizlere daha özel bir balayı tatili için gerekli olan imkânı sağlamış oluyor.

Farklı seçenekler arasında kaybolmak yerine, en doğru balayı villaları ile sorunsuz bir deneyim yaşamak için hemen seçiminizi yapın. Ya da canlı destek hizmetlerimizden bize ulaşarak özel villanızı, özel destek alarak bulun.

 

Kaynak:https://www.villacim.com/balayi-villalari/

Bu yazı 1313 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Fethiye Paket Tur dedi ki:

    çok güzel bir fikir olmuş, inşallah bütçemiz müsait olur da bizlerde böyle bir tatil yaparız

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA