Konyada uygun fiyatlara araç kiralama

Paylaş
 

Konya’yı hakkıyla gezebilmek için araç kiralamak gerekiyor. Çünkü yüzölçüm fazla, gezilecek yerler fazla. Meram bağları ayrı bir güzel, botanik parkı ayrı bir güzel.

Konya araç kiralama firmalarından biri Dervish Oto Kiralama. Konya’da Dervish Oto Kirama firmasından günlük 175 TL ye Renault Kangoo veya 130 TL’ye Dacia Dokker kiralayarak mekanları özgürce dolaşabilirsiniz.

Yalnız şunu ifade edeyim 23 yaş altına araç kiralama yapmıyorlar. Ayrıca aracı kiralayacak kişinin en az üç yıllık ehliyeti olması gerekiyor. Eğer lüks araç kiralayacaksa ehliyet en az 5 yıllık olmalı. Günlük kiralamanın süresi 24 saat. Yani sabahtan akşama kadar değil hangi saat aracı teslim aldıysanız ertesi gün aynı saatte geri veriyorsunuz.

Firmanın ayrıca havaalanı transfer hizmeti de var. Böylece yurt dışından veya uzak yerlerden uçakla gelince fazla zaman kaybetmeden ve zahmete girmeden istediğiniz yere varabiliyorsunuz.

Sadece Konya merkezde değil Cihanbeyli, Kulu ve Karaman gibi yerlere de hizmet veriyorlar. Ayrıca düğün konvoyu hizmeti de var. Bu hizmet, düğün sıkışıklığında araç sorunu yaşayanlara büyük kolaylık sağlıyor.

İnternete konya rent a car, konya oto kiralama gibi kelimeleri yazarak da Dervish Oto Kiralama firmasına ulaşabilirsiniz. İnternet adresi http://www.dervishotokiralama.com/

Bu yazı 689 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Bunlar da ilginizi çekebilir

Mobil Sürüme Geç