Aliağa’nın En Kaliteli Oteli : Prestige Dönmez
25 Ocak 2018
ibrahim YALAVAC

Aliağa’nın En Kaliteli Oteli : Prestige Dönmez

Yolunuz İzmir Aliağa’ya düşerse yada tatil için bu ilçeyi tercih ediyorsanız konaklama sorunu ile karşılaşmayacağınızı bilmenizi isteriz. Söz konusu İzmir...

Yolunuz İzmir Aliağa’ya düşerse yada tatil için bu ilçeyi tercih ediyorsanız konaklama sorunu ile karşılaşmayacağınızı bilmenizi isteriz. Söz konusu İzmir olunca turistlik olduğu kadar kültürel gezilerde ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Eğer gezi planınız yok ve İzmir’in merkezinde kültür turu yapmak istiyorsanız Aliağa’yı tercih etmelisiniz, ayrıca günün yorgunluğunu atabileceğiniz güvenilir bir otel olarak Prestige Dönmez Hotel size eşsiz bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Aliağa merkezde yer alan oteller arasında güvenilir ve elit bir konuma sahip olan Prestige ailenizle kalabileceğiniz hijyenik, şehir merkezinde bir oteldir.

İzmir merkeze ve Aliağa çarşıya oldukça yakın olan eşsiz doğa manzarasına sahip Aliağa Prestige Dönmez Otel‘de üstelik çok uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz. Sınırsız İnternet, 24 saat sıcak su ve mini bar gibi çeşitli ayrıcalıkların bulunduğu otel bölgenin ilk dört yıldızlı oteli olarak dikkat çekmektedir.

Tam 24 yıldır Aliağa’da faaliyetlerini sürdüren otel aile şirketi olup nesilden nesile gelen bir misyon çerçevesinde ilerlemektedir. Güler yüzlü deneyimli personele sahip olan Prestige Dönmez, modern mimarisi ve hijyenik restoran bölümleri ile sizlere en iyi konaklama deneyimi yaşatmak için her geçen gün kendisini yenilemektedir. Kendinizi evinizde hissettirecek, rahat ve konforlu odaları eşsiz bir görünüme sahiptir. Aliağa otelleri arasında fiyat bakımından son derece makul olan Prestige Hotel’de bulunan toplantı salonları ile özel aktivitelerinizi, davetlerinizi veya nişan kına gecesi gibi organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

95 kişi kapasiteli restoran bölümünde sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi konforlu ortamlarda yiyebilir günün tüm yorgunluğunu burada çıkarabilirsiniz. Türk ve dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu restoran bölümünde damak tadınıza uygun bir çok yemeği bulabilirsiniz. Sizde Aliağa’da konaklamak için hem uygun fiyatlı hemde elit bir otel arıyorsanız 0 232 617 18 00 numaralı telefondan Prestige Dönmez Hotel’e ulaşabilirsiniz.

Adres : Hükümet Cad No 51 Aliağa / İzmir

Mail : info@prestigehoteldonmez.com

Web : Prestige Hotel Dönmez, Aliağa Otelleri İzmir, Aliağa Hotel

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015-2019