Balıkesir Altınoluk İslami Oteller

Paylaş
 

Türkiyede islami otellerin sayısı ne yazık ki çok azdır, durum böyle olunca Balıkesir altınoluk da islami oteller’in sayısıda bir eldeki parmak sayısından azdır. Balıkesir güzel ve ucuz bir şehirdir, yemekleri güzel ve ucuzdur özellikle etli çorbayı öneririz. Size tatil seçiminde dikkat etmeniz gerekenlere açıkladıktan sonra Balıkesir altınolukda bulunan islami otelleri listeleyeceğiz.

İslami otel seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar konaklama, yeme&içme ve animasyon&etkinlikler dir.

Konaklama; otelde dinlenmeniz için büyük bir zamanınızı otel odasında geçireceksiniz, odanız konforlu ve rahat olursa o kadar dinlenmiş olacaksınız. Odanız teknik donanım bakımından yeterli olmalıdır. Teknik donanım bakımından LCD TV, Wifi, el ve ayak havlusu, şampuan, saç kurutma makinesi, seccade, kuran, kıblegah bulunması rahat etmeniz için gereklidir.

Yeme&İçme; bakımından güzel yemekleri yemek istemeniz en doğal hakkınızdır,tatilde evinizdeki gibi yemek yapmayacaksınız, Türk ve Dünya mutfaklarından güzel yemekler yemek istemeniz, farklı damak lezzetlerini tatmak isteyebilirsiniz bu sizin tabii hakkınızdır. Yemekleri helal ve güzel otelleri seçmeniz sizin için güzel bir deneyim olacaktır. 5 yıldızlı otellerde fazla sıkıntı olmazken 3 ve 4 yıldızlı otellerde belki damak tadınıza uygun yemek bulamayabilirsiniz.

Animasyon&Etkinlikler, tatilde güzel vakit geçirmek istemeniz, unutulmayacak dakikalar yaşamanız için gereklidir, yoksa tatilinizde sıkılabilirsiniz. Tatil de sıkılmamanız için otel yönetiminin animasyon&etkinlik ekibine büyük görev düşer.  Otel’e rezervasyon yapmadan önce otel yönetiminden oteldeki etkinlikler hakkında bilgi almanız sizin için önemlidir. Canlı müzikler, Showlar, etkinlikler, su sporları, türk günü, tiyatro gibi bir çok etkinlik otel tarafından yapılabilir.

Balıkesir Altınoluk İslami Otelleri :

  1. Beyza Hotel

Buruncuk Mevkii Altınoluk Edremit

TEL: +90 266 396 1313

GSM: +90 530 763 31 72

rawda otel

  1. Rawda Otel

 

Narlı Mah. Ayvalı Burun mevkii No:247 Altınoluk/Edredit/Balıkesir

TEL: 444 72 89

 

  1. Elbis Otel

Narlı Mah. Mıhlı Asfaltaltı Sok. No:82 Altınoluk/Edredit/Balıkesir

 

TEL: 444 83 82

TEL 2:  (0266) 398 15 35

 

 

Bu yazı 569 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA