Marmaris At Safari

Paylaş
 

Dünya’nın sayılı tatil beldeleri arasında yer alan, her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti bünyesinde ağırlayan; muhteşem konaklama tesisleri, inanılmaz güzellikteki koyları ve de diğer doğal ve tarihi güzellikleri, renkli gece hayatı ve de yapılacak pek çok farklı etkinlik alternatifi ile Marmaris, sizlere unutulmaz tatiller yaşatacak. Yapılacak etkinler içinde ise farklı heyecanlar arayanlar için de pek çok seçeneğe sahip olan belde, Marmaris At Safari turu ile de hem yetişkinler hem de çocuklar için inanılmaz zamanlar yaşatmaktadır.

Nisan ayından ekim ayına kadar her gün düzenlenen Marmaris ats safari turu, günde 4 seans olarak düzenlenen bir etkinliktir. Marmaris’in en eğlenceli ve heyecanlı aktivitelerinden biri olan at safarisinde her seans, konaklam tesislerinden transferler ve eğitim süreci dahil olmak üzere 3 ile 3.5 saat arasında değişine sürelerde geçmektedir. Konaklam tesislerinden alnıp, tur sonunda yine tesislerinize bırakıldığınız bu etkinlikte, atlar, alanında son derece pofesyonel at eğitmenleri tarafından eğitilmekte ve bu bakımdan da ücenlik olarak hiçbir tehlike arz etmemektedir.

Tur Programı

At safari turuna katılmak için öncelikle, hiçbir binizilik deneyimine sahip olmanız ya da önceden at binmiş olmanıza gerek yoktur. Tamamen profesyonel binici eğitmenler eşliğinde geçilecek turda; 0 – 7 yaş arasındaki minik misafirler de aileleri ile birlikte tura katılabilir; 8- 12 yaş arasındaki misafirler de boy ve kilo özellilerine eğitmenlerimizin bakara karar vermesiyle dahil olabilirler. Konaklama tesislerinden alınıp bırakılma ve ön eğitim süresi haricinde, atlar eşliğinde geçilecek tur süresi de ortalama 1.5 saat olmakta, bu süre içinde 10 dakikalık bir mola verilemktedir.

Sadece yarım günlük olan ve bu bakımdan yarım ücret uygulaması yaşa göre de yapılmayan bu macera dolu etkinlik, atlarla dere içinden geçip, Marmaris’in muuhteşem doğal güzellikleri içinde br yolculuğa çıkmanızı sağlayacak. Bu muhteşem anlarınızın ise; at sürdüğünüz süre boyunca kameraman tarafından kayıt altına alıncak ve eğer isterseniz, tur bitiminde bu eğlenceli ve heyecan dolu anların kaydedildiği görüntüleri, ekstra ücret ödeyerek satın alabileceksiniz.

 

Marmaris Turları hakkında daha fazla bilgi için Marmaris Travel sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı 912 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA