Mavi göl su bisikleti keyfi
17 Ekim 2017
ibrahim YALAVAC

Mavi göl su bisikleti keyfi

Ankara ile ilgili yazılarımda sık sık suni şelalelere dikkat çekerim. Her şeyin suni olduğu Ankara’da parkların ve şelalelerin de suni...

Ankara ile ilgili yazılarımda sık sık suni şelalelere dikkat çekerim. Her şeyin suni olduğu Ankara’da parkların ve şelalelerin de suni olması çok hoş değil bana göre.

Ankara mavi göl su bisikleti kiralama fiyatları

Ankara’da henüz yeteri kadar sunilik kazanmamış mekanlardan birisi Mavi Göl. Mavi Göl su bisikleti keyfi yapmanın maliyeti kişi başı yarım saatliğine 5 lira.

Mavi Göl bana göre Ankara’nın en güzel piknik yerlerinden. Hafta sonu kalabalık oluyor. Hafta içi gelirseniz süper bir deneyim yaşarsınız.

Mavi Göl okul gezilerinin de gözdesi. Burada voleybol sahası, basketbol sahası var. Öğrenciler çok özel bir gün geçiriyorlar. Ayrıca bisiklet de kiralayabilirsiniz.

Piknik alanının alkol meraklılarına yasaklanması güzel olmuş. Böylece çoluğu çocuğu, aileleri rahatsız eden olmuyor. Yine de hava kararınca şişesini kapan buraya geliyor.

Mavi göl

Mavi Göl’e nasıl gidilir

Ankara’da deniz bisikleti keyfi yaşamak için sadece şehirden 12 kilometre uzaklaşmanız gerekiyor. Şehir Merkezinden Samsun yoluna giriniz. Kayaş’a gelince Mavi Göl’ü gösteren levhaları takip ederseniz ulaşırsınız.

Ankara mavi göl giriş ücreti

Otomobillerden 10 TL alınıyor. (Zam gelmediyse tabi) Zam da gelse çok olsa 15 TL ücreti olacaktır.

Mavi göl

Ankara mavi göl saat kaça kadar açık

Bunun bir sınırı yok gece gündüz açık. Ama akşam 22:00’den sonra içeri araba almıyorlar. Hafta sonları kalabalık olduğu içim saat 7:00-8:00 gibi gidilirse uygun bir yer bulunabilir.

Ankara mavi göl

Mavigölde otopark var mı ?

Olmaz mı, tabi ki var.

Ankara mavi göl kahvaltı kaç lira ?

Sabah geldiğimde kahvaltı hazır olsun, ben uğraşmayayım derseniz en az kişi başı 50 TL ödemeniz gerekir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015-2019