Sadece Size Özel Bir Tatil İster misiniz?

Paylaş
 

İş hayatının getirdiği; stres, yoğun çalışma temposu, trafik, ev işleri derken tüm yılın koşuşturmacasını ve yorgunluğunu atmak için hepimiz güzel ve huzurlu bir tatilin hayalini kurarız. Bu aşamada planlar yapılmaya başlar, bütçelerimizi belirler, seyahat rotalarımızı oluşturur, nerelere gideceğimizi, nerelerde konaklayacağımızı araştırırız. Bu keyifli araştırmalarımızda, hepimiz için en önemli olan nokta şüphesiz nerede konaklayacağımızdır. Konaklayacağımız yer, unutulmaz bir tatile imkan sağlayabileceği gibi yapacağımız kötü tercihle iple çektiğimiz tatilimizi kabusa dönüştürebiliriz. Bu yüzden karşımıza çıkan pek çok seçenekten doğru olanı seçmek için uzun araştırmalara girer, hayalimize ve bütçemize en uygun olanı bulmaya çalışırız.

 

Kalabalık Otellerden ve Katı Kurallardan Kurtulun

 

Dinlenip huzur bulmak ve güzel vakit geçirmek hayaliyle planladığımız tatilimizde kalabalıklar arasında heba olmak, otellerin katı kurallarıyla kalıplara sokulmak ve dilediğimiz zaman dilediğimiz şeyi yapma özgürlüğümüzün elimizden alınması elbette isteyeceğimiz son şeydir. Özellikle yaz sezonunda otellerde oluşan yoğunluk ve kalabalık çoğu zaman gözümüzü korkutur. İşte bu sebeplerden ötürü, son yıllarda birçok kişi kendini evinde hissedebilecekleri özgürlük ortamını, aradığı lüks ve konforlu konaklama imkanını kiralık yazlık ve villalarda bulmaya başladı. Yabancı turistler tarafından yıllardır kullanılmakta olan villa tatili konsepti ile yeni yeni tanışmaya başlayan Türk tatilciler, kiraladıkları yazlık villa ve evlerde huzurla tatillerini geçirip özgürlüklerinden ödün vermezken, kalabalık aile ya da arkadaş gruplarıyla geçirdikleri tatillerinde ekonomik anlamda da avantajlı bir konaklama seçeneğine kavuşmuş oldular.

 

Yabancı Gözlerden Uzakta Bir Tatil Hayal Değil

 

Hızla yaygınlaşmakta olan kiralık yazlık konseptiyle tatil yapma seçeneği bir çok avantajı da beraberinde getirildi. Örneğin ülkemizdeki muhafazakar ve mutaassıp ailelerimiz, bildiğiniz gibi tatillerini İslami otellerde inançlarına uygun konaklama seçenekleriyle değerlendirebiliyorlar. Bu konsepte hizmet veren tesislerde konaklamayı tercih eden muhafazakar ailelerimiz kadın ve erkek olarak ayrılmış tesislerde zamanlarını geçirdiklerinden ailecek bir arada olma imkanını ne yazık ki bulamıyorlar. Bu yüzden son yıllarda muhafazakar ailelerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlayan yazlık villa kiralama yöntemi ile aileler, çevreden havuzu görülmeyen korunaklı özel villalarda tüm aile fertleri ile bir arada gönül rahatlığıyla tatillerini geçirmeye başladılar. Yine aynı şekilde tüm o tatlı ve yorucu düğün koşuşturmacasından sonra dinlenerek, gözlerden uzak tatilini geçirmek isteyen balayı çiftleri de tercihlerini bu özel villalardan yana sıklıkla kullanmaya başladı. Kiralık villada tatil konsepti ayrıca tatilini bir arada geçirmek isteyen kalabalık arkadaş grupları için de hem ekonomik hem de eğlenceli bir seçenek olarak ön plana çıkmaya başladı.

 

Getirdiği avantajlarıyla popülaritesi hızla artan villa tatili, ne yazık ki bazı sorunları da beraberinde getirdi. Özellikle çeşitli siteler üzerinden kurumsal kimliğe sahip olmayan şahıslardan yapılan, herhangi bir sözleşmeye bağlı olmayan ve karşılıklı güven üzerine ilerleyen kiralamalarda yaşanılan sıkıntılar, tatilinin heba olması riskini almak istemeyen tatilcileri güvenli konaklama seçeneklerine yöneltti.  Hayalini kurduğumuz tatili planlarken, konaklayacağımız villanın seçimi kadar, nereden kiralayacağımızda önem kazanmaya başladı. Bu alanda 7 yıldır evinin rahatlığında ultra lüks villalarda tatilini geçirmek isteyenlerin tercihi olan Kiralık Villada Tatil, hem villada tatil yapmak isteyenleri hem de villasını kiralamak isteyenleri güvenli bir şekilde bir araya getirerek sorunsuz bir tatil deneyimi yaşatma misyonunu başarı ile yerine getiriyor.

 

Likya’nın Kalbinde Ultra Lüks Bir Deneyim

 

Kiralık Villada Tatil sitesi ağırlıklı olarak Antalya Kaş ilçesine bağlı Kalkan bölgesindeki lüks villaları tatilseverlerle buluşturmaktadır. Türkiye’deki bu tarz turizmin merkezi olan Kalkan beldesi muhteşem Akdeniz manzarasına sahip ultra lüks villalara ev sahipliği yapmasının yanı sıra , Likya medeniyetinin kalbinde yer alan konumu ile Patara, Xanthos, Letoon, Saklıkent, Kaş ve Kekova gibi bir çok tatil cennetine kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Sizde Likya’nın kalbinde, değeri milyonları bulan muhteşem villalarda aileniz ve sevdiklerinizde çok özel bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız, Kiralık Villada Tatil güvencesi ile ezber bozan tatil anlayışı ile tanışmak için https://www.kiralikvilladatatil.com/ sitesini ziyaret etmeden tatilinize karar vermeyin.

Bu yazı 1015 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA