Naskon Sapphire Nerede ?

naskon safir tatil köyü
Paylaş
 

naskon safir otelBu günlerde telefonlarım bilinmeyen numaralarca aranıyor. Son arayanlardan biri Naskon Sapphire tatil köyünden aradığını söyledim. Ben de gayri ihtiyari olarak Naskon Sapphire nerede diye sordum. Beypazarı’na giderken Ayaş’ı geçtikten sonra 8. Kilometrede imiş.

Eskiden kaplıca tanıtımları için ararlardı. Şimdilerde tatil köyü için arıyorlar. Ankaramız bu konuda gömlek değiştirdi denilebilir. Termal kaplıca konusunda kalburüstü yerlerin olmasını istiyorum. Çünkü kaplıca denilince genellikle emeklilerin gittiği derme çatma su kaynakları geliyor.

Ayrıca “kazık” fiyatların oluşmaması için de kaliteli kaplıcalara ihtiyaç var. Kızılcahamamdaki pahalı versiyonlarına uyuz olmuşluğum var zamanında.

naskon safir tatil köyü

Bu nedenle Naskon Sapphire tatil köyünün açılmasını neşe ile karşıladım. Telefondaki kişi otellerini tanıtmak istiyordu. Evden ücretsiz alıp oteli gezdiriyorlarmış. Ala Kum Hotel vakasında olduğu gibi erken rezervasyon bilmecelerine düşmek istemeyenler için bu güzel bir fırsat. Konaklama yapmadan önce oteli görme, tanıma fırsatı sunuyorlar. Fakat ben davetlerini reddetmek zorundaydım. Çünkü o hafta Kartaltepe’de piknik yapacaktım. Aklımın bir ucundan da otele gidince acaba devremülk falan satmaya kalkışırlar mı sorusu geçiyordu.

Naskon Sapphire Otele gitseydim, çok daha faydalı şeyler yazabilirdim. Şimdilik benden bu kadar. Naskon Sapphire nerede diyorsanız başta dediğim gibi eski İstanbul yoluna (Ayaş-Beypazarı-Nallıhan güzergahı) girip Ayaş’ı da geçtikten sonra 8. Kilometrede levhası var. Ankara’dan takribi 1 saat mesafede. Giden arkadaşlar dönünce yorumlarını yazarlarsa başka kişilere de faydalı olurlar.

Bu yazı 1382 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. ayhan koç dedi ki:

    Bende gittim Kızılcahamam’a kaplıca giriş ücreti hafta içi 8 lira, hafta sonu 10 lira. Belediye pansiyonları 40-45 lira kullanan kişi sayısına bakıldığında çok da temiz.

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA