Yatta – Teknede Yemekli Boğaz Turu

Teknede Yemekli Boğaz Turu
Paylaş
 

İnsanoğlu için mezuniyet, kariyer, iş hayatı, söz, nişan, evlilik gibi birçok özel anlar vardır. Bu özel günlerde ve anlarda hep en sevdiklerimizle birlikte olmak hayal edilir. Bu günleri ölümsüz kılmak için çeşitli organizasyonlar düzenler, davetler veririz. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte yoğun ilgi gören yat ve tekne organizasyonları, bu özel günler için biçilmiş kaftandır.

Teknede Yemekli Boğaz Turu

Yatta Yemekli Boğaz Turu

İstanbul’un eşsiz güzelliği, gecesi ayrı gündüzü ayrı, boğaz manzarası ve Kız Kulesi ile en güzel organizasyonlara imza atabilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli hizmet veren Boğaz Seferi, yatta yemekli boğaz turu nişan, bekarlığa veda, mezuniyet, iş toplantısı ve daha fazlası için organizasyonlar düzenlemektedir. Firma, her türlü organizasyonunuz için yemekli ya da yemeksiz hizmet sunmaktadır.

Teknede Yemekli Boğaz Turu

Nişan, kına gibi eğlenceler ve iş yemekleri için teknede teknede yemekli boğaz turu tam size göre bir organizasyondur. Profesyonel ekip, deneyimli çalışanlar ve nefis yemekler ile hem boğazın serin sularında tura çıkabilir hem de denizin ortasında lezzetli yemekler yiyebilirisiniz. Davetlileriniz ve sizin için unutulmaz bir organizasyon sunan firma, denizin istediğiniz yerinde rahat rahat eğlenmenize imkan sunuyor. Firma, tekne ve yatlarının bakımlarını düzenli olarak yapmaktadır. Üstelik teknik kadrosu, deniz ortasında istenmedik sorunlar yaşamanıza imkan vermiyor.

Taze ve Doyurucu Menüler

Özellikle iş yemeklerini, tekne ya da yat turu ile organize etmek isteyen işverenler, en doyurucu menüleri firmada bulabilirler. Ürünler son derece sağlıklı, doğal ve tazedir. Hijyen kurallarına uygun olarak yapılan yemekler ve ikramlıklar müşterilerin tercihine bırakılıyor. Ayrıca İstanbul’a ilk defa gelen özel konuklarınıza unutulmaz bir boğaz turu ile lezzetli yemekler yedirmek istiyorsanız, firmayı arayabilirsiniz. Hızlıca yapacağınız rezervasyonla ister lüks ister ekonomik fiyatlı turları seçebilirsiniz.

Yemekli Boğaz Turu Fiyatları

Lüks ya da daha uygun fiyatlı yatlarda, yemek yiyerek boğaz turu yapmak mümkündür. Her türlü organizasyon için kaliteli ve ekonomik boğaz turu etkinliği düzenleyen firma, birbirinden lezzetli ve taze yemeklerle konuklarınızı siz yorulmadan ağırlıyor. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri, menü ve organizasyonlar için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece İstanbul boğazında, Beşiktaş, Kadıköy, Eminönü ve diğer ilçelerden kendinize uygun tekne turu organizasyonunu belirleyebilirsiniz.

Bogazseferi.com

Bu yazı 214 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA